Praca z zielenią jest moją pasją, a rośliny są dla mnie środowiskiem naturalnym od zawsze.Nazywam się Leszek Krawczyk, 10 lat temu, w 2004 roku stworzyłem firmę CEDR.

Moim drugim domem odkąd sięgam pamięcią był las. Jestem synem leśnika i całe moje dzieciństwo upływało w otoczeniu roślin i zwierząt: cykle i rytmy natury przenikały niezauważalnie moje życie, pozwalały na poznawanie, obserwację i na zrozumienie życia które działo się dookoła i stopniowo przeradzało w wielką pasję.

Naturalną koleją rzeczy stał się dla mnie również wybór uczelni i kierunku studiów: jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy) na kierunku kształtowania terenów zieleni. Po ukończeniu studiów zdecydowałem się na własną działalność: chciałem zajmować się tym co potrafię robić najlepiej i co nieprzerwanie pozostaje moją pasją: kształtowaniem zielonych przestrzeni.

Obecnie zajmuję się zielenią w wymiarze kompleksowym: od projektu, poprzez realizację i całkowitą obsługę już istniejących ogrodów indywidualnych i zieleni publicznej. Mamy również sporo osiągnięć w zakresie rewitalizacji zdewastowanych terenów oraz modernizacji już istniejących ogrodów. 

Na przestrzeni lat stworzyłem profesjonalny zespół fachowców: jako firma zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług i kreowanie własnej solidnej marki.

Od początku naszej działalności opieramy się na jednej (starej ale sprawdzonej) zasadzie marketingu:

„jeden zadowolony Klient przyprowadzi do Twojej firmy kolejnych trzech, ale jeden  niezadowolony sprawi, że dziesięciu nigdy nie przyjdzie”.

Zapraszam do współpracy, z życzeniami wielu pięknych chwil spędzonych w Państwa pięknych ogrodach.